Naše firma Helios K

  • Založení firmy se datuje na jaro, 1991 kdy jsme začali dodávat a montovat na zakázku horizontální žaluzie nejvíce v meziskelním provedení na šroubovaná okna REKORD, která byla osazena v té době ve 100% českých paneláků. Vedle toho jsme dodávali a montovali také interiérové žaluzie na ostatní typy oken. Zakrátko se k nim přidaly svislé látkové žaluzie tenkrát od holandské firmy FABER, poté pevné sítě proti hmyzu do oken, pak předokenní plasto vé a hliníkové rolety, hliníková rolovací vrata, sekční a křídlová ale i posuvná vrata, látkové rolety na pera a poté i na řetízkové ovládání. Sortiment se rozšířil i o stínění a sítě proti hmyzu na střešní okna všech výrobců a v neposlední řadě sortiment uzavřela široká nabídka garnýží a jim podobných systémů pro nesení dekoračních tkanin včetně jejich dodávky s kooperujícími firmami.'
     
  • Nevyhnuli lsme se ani dodávce plastových nebo dřevěných EURO oken se stínící technikou, sítěmi a garnýžemi, čímž jsme naplnili naši snahu vyjít zákazníkovi vstříc a dodat mu vše, co je potřeba pro osazení otvorů na stavebním objektu od dveří, oken, vrat a vjezdových bran i s mechanickým zabezpečením a zastíněním prot přímému slunci.
     
  •  Během tohoto postupného rozšiřování sortimentu se firma rozrostla o vlastní výrobu určitého sortimentu dodávaných výrobků.
     
  • Dnešní záběr firmy je v komplexnosti dodávek tohoto sortimentu včetně poradenství a i následného servisování zařízení pro jeho dlouhodobý bezproblémový provoz.

Štítky

Reference

Všude tam, kde je potřeba zabezpečit objekty mřížemi včetně požadavků na certifikáty bezpečnosti...
Shrnovací dveře a stěny s uplatněním v nejrůznějších objektech jako optické i částečně...
Vrata se zaměřením a dodávkou do průmyslových, administrativních i privátních objektů např....
1 | 2 >>

Kontakt

Vladimír Vítek HELIOS-K U Výstaviště 21
170 00 Praha 7 - Holešovice
Tel.č.: 602 266 612, 602 370 601 praha@helios-k.cz