Shrnovací dveře

Tento typ shrnovacích dveří je vůbec nejpopulárnější. Dveře vynikají dlouhou životností s potřebou minimální údržby a po dlouhou dobu si zachovávají svůj vzhled.

Shrnovací plastové dveře se dělají ve dvou designových řadách:

  •     NOVA (jednobarevná provedení - Bílá a Hnědá)
  •     L (imitace dřeva – Sv.Ořech, Mahagon, Bříza, Buk, Tm.Ořech, Bříza tmavá, Třešeň, Dub).

Dveře dodáváme ve standardním provedení v plné variantě (bez prosklení) nebo s jednou až čtyřmi řadami skel,  Čiré s kresbou a hladké nebo Kouřové s kresbou a hladké. Na přání lze za příplatek vyrobit i dveře s jiným rozložením oken.
Barvy madel a rámečků prosklení jsou Hnědá, Bílá, Béžová a Třešeň.
Zámek dveří dodáváme Bílý, Hnědý, Zlatý a Stříbrný.

Shrnovací dveře dodáváme v mnoha variantách, dveře si můžete objednat dle velikosti dveří na konkrétní rozměr stavebního otvoru. Maximální šířka jednokřídlých dveří je 245 cm (u dvoukřídlých dvojnásobek), výška 250 cm.

Přehled plastových shrnovacích dveří

Štítky

Shrnovací dveře

Shrnovací dveře a stěny KARINA koženkové [plné/prosklené]     základním materiálem je koženka, kterou jsou potaženy sololitové lamely     provedení je buď jednobarevné nebo každá strana jiná barva     dobrou funkci dveří zajišťuje eloxovaná hliníková...
HARMONIE jsou shrnovací stěny harmonikového typu určené do dveřních otvorů i pro oddělení prostoru. Jsou vyrobeny z koženkových dílů, které vytvářejí zajímavý reliéfní povrch. Konstrukčně jsou vytvořeny pro zavěšení do nadpraží provedeného na stropech, nebo průvlacích. Výhodou HARMONIE je, že při...

Kontakt

Vladimír Vítek HELIOS-K U Výstaviště 21
170 00 Praha 7 - Holešovice
Tel.č.: 602 266 612, 602 370 601 praha@helios-k.cz