Ocelové dveře - profilové

Profilové ocelové dveře se ideálně hodí k uzavření schodišť v obytných i veřejných budovách. Dveře jsou vyrobeny z ocelových profilů. Lze je použít jako vnitřní nebo vnější dveře ve verzi prosklené, s nadsvětlíkem nebo plné, s otevíráním ven nebo dovnitř.

 

Spolehlivé a trvanlivé  - dveře jsou odolné proti mechanickému poškození díky pevné ocelové konstrukci a svařovaným spojům. Použití svařovaných závěsů s kuličkovými ložisky zabraňuje klesání křídla a závěsy není nutné regulovat. To zaručuje vysoký komfort zavírání a otevírání dveří. I při tom nejintenzivnějším provozu se rychle neopotřebují ani nezničí.

Různorodé - profilové ocelové dveře lze objednat ve všech rozměrech v tomto rozmezí:

  •     jednokřídlé dveře – š. max. 1500; v. max. 3000[mm],
  •     dvoukřídlé dveře – š. max. 2700; v. max. 3000 [mm].

Dveře se vyrábějí podle přání zákazníka – ve verzi s plechovou výplní (ocelový plech/pěnový polystyrén/ocelový plech) nebo prosklené (různé druhy skel, např.: bezpečnostní, odolné proti vloupání), anebo kombinací obou
výplní. V proskleném provedení dveře zajistí prostupnost světla zvenčí a umožní kontrolovat prostor před budovou.

Těsnění

u dveří je použito dvojité zavírací těsnění, které se zasunuje do profilu křídla a zárubně.

Bezpečnost

bohatá nabídka ochranných prvků ke dveřím: schválené bezpečnostní vložky MCM (v sadě s 5 klíči), čepy proti vyvěšení křídla, dodatečné zámky — ve vysoké míře chrání proti vloupání a zvyšují bezpečnost obyvatel domu.

Funkční

pohodlnou obsluhu zaručuje  standardně dodávaný samozavírač, který usnadňuje zavírání a chrání dveře před poškozením — zabraňuje úderu o zárubeň. Výhodným řešením je instalace elektromagnetického zámku spolupracujícího s domovním telefonem.

Barvy

dveře jsou standardně upraveny nátěrem ve 12 barvách a na objednávku v dalších 210 z barevné palety RAL. Široká škála barev poskytuje možnost vybrat barvu dveří s ohledem na barvu průčelí, oken nebo jiných prvků povrchové úpravy objektu.

  

příklady vzorů dvoukřídlých dveří

 

příklady vzorů jednokřídlých dveří


standartní barvy

 

 

standartní barvy

 

ocelové dveře profilové

vybavení dveří

závěs na ložisku

dvojité těsnění

ocelové dveře

 

Kontaktujte nás

Kontakt

Vladimír Vítek HELIOS-K U Výstaviště 21
170 00 Praha 7 - Holešovice
Tel.č.: 602 266 612, 602 370 601 praha@helios-k.cz